Доставка і оплата

Після отримання замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону і уточнить комплектацію і суму замовлення.

Вартість доставки

При замовленні на суму 2500 грн. і більше - доставка по Вінниці безкоштовно. При замовленні на суму менше 2500 грн вартість доставки складає 100 грн.

Доставка по Україні здійснюється за повної передоплати, або післяплатою за допомогою всеукраїнських перевізників Нова Пошта, Укрпошта або іншими транспортними компаніями. Оплачується засобами замовника.
Інші варіанти доставки обговорюються індивідуально з менеджером інтернет-магазину.

Умови і строки доставки

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 15:00 до 19:00. При розміщенні замовлення до 12:00 доставка виконується в день замовлення, при розміщенні замовлення після 12:00 доставка виконується на наступний робочий день. Увага! При безготівковій оплаті -. Доставка на протязі 1-2 робочих днів після надходження грошей.

Оплата

Готівковий розрахунок - Ви оплачуєте замовлення готівкою кур'єру в момент отримання замовлення.

Оплата на карту - здійснюється оплата на картку ПриватБанку через термінал самообслуговування, касу банку, або за допомогою системи Приват24 (без комісії).

Онлайн оплата - здійснюється за допомогою liqpay, замовлення Ви можете оплатити не виходячи з дому.

Безготівковий розрахунок - при безготівковій оплаті, через банк, замовлення відвантажується тільки після зарахування грошей на банківський рахунок компанії. Всі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, рахунок-фактура, накладна) видаються разом із замовленням при отриманні.


Електронна пошта: aquavin.com.ua@gmail.com