Інтернет магазин «АКВАВІН» спеціалізується на продажу високоякісного обладнання для систем водопостачання та опалення гуртом і в роздріб. 

Ми пропонує Вам сучасне насосне обладнання та змішувачі від відомих зарубіжних виробників і вітчизняного виробництва. 

  Крім того в каталозі широко представлена ​​лінійка різних видів радіаторів, труб, фітингів, фільтрів і редукторів для крапельного поливу. Це далеко не весь перелік товару, який мається на каталозі інтернет магазину. 

Якщо вас зацікавила інформація по наявності брендових марок змішувачів або насосного обладнання, то Ви зможете з нею ознайомитися на нашому сайті.

Ми співпрацюємо безпосередньо з відомими фірмами-виробниками України, Touch-Z, QTAP, PEXAL, TTM, Pedrollo, Aquatica і багатьох інших європейських виробників.

Чому саме наша продукція найкраща? 

Тому що у нас якісний товар. Завдяки плідній та довгострокового співробітництва з відомими компаніями з виробництва обладнання для опалення, водопостачання та водовідведення, нам поставляється товар з високими експлуатаційними і технічними характеристиками. Тому що у нас різноманітний асортимент. В магазині є більше 100 найменувань насосного обладнання, близько 100 різних одиниць труб і фітингів. Кожен відвідувач сайту може вибрати для себе відповідний змішувач, їх асортимент коливається в межах 210 позицій. Для приватників і дачників представлено більше 50 композицій для крапельного поливу. Тому що у нас можна швидко отримати товар. Це дійсно так. Заходьте на сайт інтернет магазину «Аквавін», вибираєте в каталозі потрібний вам товар, за лічені хвилини оплачуєте покупку. Оплатити можна післяплатою, безготівковим розрахунком або готівкою. Товар доставляється на місце будь-яким способом. Можна самим вивезти, оформити доставку кур'єром або через транспортну компанію. Невеликі товари поставляються поштою. Покупки доставляються по всіх регіонах України. Тому що у нас найнижчі ціни. Не вірите? Так перевірте. У звичайних магазинах опалювальна техніка коштує набагато дорожче, так як в загальну ціну включені різні витрати. Це може бути оренда приміщення під магазин та склад, обслуговування торгових залів і багато інших витрат. В інтернет магазині «Аквавін» такі витрати відсутні, тому ціна на матеріали і техніку значно нижче. Та ще плюсом є пряма доставка товару від виробника. Сподіваємося, що ми вас переконали! Кожен відвідувач нашого інтернет магазина може отримати докладну консультацію з усіх питань. 

У нас працюють професіонали своєї справи. 

До кожного клієнта ми ставимося, як до кращого партнеру. 

Заходьте частіше на сайт, асортимент продукції постійно оновлюється. У нас діє система знижок, проводяться сезонні акції!